Have fun with us !

Našel si chybu nebo máš nějakou stížnost? Sem s ní!
By KINESH
Dobrý den.
Dneska dne 11.5 jsem dostal neoprávněný ban za to, že jsem hrál dobře.
Požaduji od admina co mi ban udělil důkaz videa, že používám něco co by mělo následovat trestem.
Admin prý napsal cituji " movement jak silver ale aim jak lem " ( informace od kámoše ).
To je docela dobrý, ale mě tydle kecy nezajímají...
Přišel jsem si zahrát a chci hrát na serveru nadále. Nenechám se nějakým dětinským adminem bannout, protože proti mě nechce hrát. Jestli podá důkaz, že mám ban oprávněně. Budiž nech mi je ban nechán, ale takhle :lol: :lol: . Promiňtě, ale to je směšný. Beztak nenatočil ani demo a hned má kecy, že jsem hacker. Napsal bych to víc odborně bez vulgárního vyjadřování a okolních věcí, ale todle jako nejde :lol: . Je mi až líto toho, že je admin a přitom se nechová kompetentně ke svojí hodnosti a právám, který má. Jestli nepodá jakýkoliv důkaz, což nemůže a nepodá, jelikož jsem jen hrál a neznevýhodňoval jsem se nějakým programem. Chci, aby jste proběhli diskuzí, zda-li má být vůbec takový admin v Admin Teamu. Nechci hrát na serverech, kde jsou 13ti roční admini a dají ban doslova za NIC, jen protože jsem ho asi naštval. Konzole mi hlási jen toto "Disconnect: You have been banned by this server, check http://funmod.org/ for more info." Tudíž zde pro mě není možnost zjistit za co a od koho mi ten ban byl udělen. Není problém přidat jakýkoliv další informace moje steam_id, či cokoliv jinýho. Těším se na vyjádření admina, který mi ban udělil :D .
By KINESH
Za prvý prosím napiš všechny adminy, který se na tom shodli, chci s nimi dojít na TeamSpeak 3 a popovídat si o tom, klidně i s tebou, jestli ne nebojíš.
Za druhý máš screen z konzole statusu serveru ( moje steam_id )?
Za třetí je vidět, že jsem nic nepoužíval protože aimbot by vypadal úplně jinak, tím taky naznačuje váš AT tým nezkušenost.
Takhle vypadá ostřílený hráč z LANek a v CS:GO okolo 5ti tisíc hodin ;) . Rozklikni můj profil a mám tam second account.
Klidně půjdu znova na server a ukážu vám jak budu hrát stejně / podobně či líp.
Stále nesouhlasím s banem, protože je totální lež, že jsem něco používal a todle demo není žádný důkaz. Koukáš se třeba někdy na e-sport ? Je vidět, že si kažuální hráč, který nemá žádný skillový měřítko a soudí každýho dobrýho hráče " Hackerem ". I můj kamarád stálý hráč říkal, že se tam takhle bany udělovali častěji, než jen v mém případě. Já nebudu ovečka, která si to nechá líbit a budu se obhajovat. Nenechám si adminem dát ban, protože se v daný chvíli naštve a neudrží nervy na uzdě a dá mi ban. Totálně nechápu to co se stalo, protože jsem nikdy nepoužíval jakýkoliv program na zvýhodnění mé osoby. Vždycky jsem se snažil být nejlepší a mám sportovního ducha. Teď už aktivně CS:GO nehraju, ale dřív jsem trénoval aim klidně 3 hodiny denně deathmatche, workshop mapy atp. Zkus to někdy zkusit a jít do toho full tryhard, třeba by si se někdy na podobný level dostal. Rozhodně žádám na zhlédnutí dema vyššího vedení, než je rozhořčený admin, který nerozpozná aimbot od dobrýho aimu. Vypadá to nejspíš na malou praxi s adminováním na portálech. Já jsem byl hlavní admin na jednom portále asi jeden a půl roku a to není vše. Osobně bych todle nikdy jako AB nepovažoval. Nevím co mám k tomu víc dodat. Tady máte video a názornou ukázku jak třeba aimbot vypadá : https://www.youtube.com/watch?v=JtBGU32uX30. Zkuste to porovnat s mým gameplayem. Rozdíly tam trochu jsou, ale omlouvám se admin je nejspíš zkušený veterán a ke svýmu postavení se zachoval kompetentně, panebože :lol:
Když ti napsal že jsme se na tom shodli všichni tak ti zde nebudem vypisovat celý náš A-Tým přece jsi tak pro tak si ho najdeš sám. Co se týká ohledně toho "popovídat" jsme každý na našem Discordu tak klidně zajdi ;) Topic Zamykám
Žiadosť o práva

1. vek minimálne 15 rokov (čím vy&sc[…]

top analysis essay ghostwriters websites for mba […]

imagen real androide 18 desnuda http://free[…]

tinkerbell desnuda videos para descargar ht[…]

Join our steam group for 10% XP bonus!