Have fun with us !

Myslíš si že právě ty by jsi měl mít tu čest?
By Slabko :)
-Věk minimálně 15-splněno (2.5. 2001)
-čistý trestný register - žádný ban bych mít na svém kontu neměl :)
-hrát minimálně 3 měsíce na FunModu - to bych měl mít splněno také, jelikož jsem zde začal hrát již minulým rokem :P
-na žádném jiném portálu adminem nejsem, možná tak na nějakém minecraft serveru :D
-nějaké příkazy znám a zbytek těch složitějších bych se doučil po přijetí :)
-mikrofon mám, neměl by znít jako z Tesca za 50,- a s Discordem umím taky pracovat :)
-na serveru bych měl být aktivní skoro každý den, ale někdy možná ne kvůli škole :/
-anglicky bych měl umět jelikož mám po půl roce v Anglii, takže bych se možná aj domluvil :P

Rád se bavím s lidma, pomáhám jim, když je nějaký problém tak zakročím :twisted: . Nikdy jsem nebyl adminem takže bych si to chtěl zkusit. Předem díky za odpověď. :ugeek: Nick na serveru mám: ✪❤❤✪
By Slabko :)
Slabko :) wrote:
16.04. 2018, 18:24
-Věk minimálně 15-splněno (2.5. 2001)
-čistý trestný register - žádný ban bych mít na svém kontu neměl :)
-hrát minimálně 3 měsíce na FunModu - to bych měl mít splněno také, jelikož jsem zde začal hrát již minulým rokem :P
-na žádném jiném portálu adminem nejsem, možná tak na nějakém minecraft serveru :D
-nějaké příkazy znám a zbytek těch složitějších bych se doučil po přijetí :)
-mikrofon mám, neměl by znít jako z Tesca za 50,- a s Discordem umím taky pracovat :)
-na serveru bych měl být aktivní skoro každý den, ale někdy možná ne kvůli škole :/
-anglicky bych měl umět jelikož mám po půl roce v Anglii, takže bych se možná aj domluvil :P

Rád se bavím s lidma, pomáhám jim, když je nějaký problém tak zakročím :twisted: . Nikdy jsem nebyl adminem takže bych si to chtěl zkusit. Předem díky za odpověď. :ugeek: Nick na serveru mám: ✪❤❤✪ https://steamcommunity.com/profiles/76561198296888927/

Cheap furosemide Fed Ex Cheap, Generic furosemide[…]

Walking Dead

Mylene! Download: Open: Mac-Torrents (Applicatio[…]

tbswqkbjtq

ivukuovuwc vwbcthgmwu http://thisgl[…]

Enables celecoxib price avalanche celebrex image[…]

Join our steam group for 10% XP bonus!