Have fun with us !

Myslíš si že právě ty by jsi měl mít tu čest?
By NightMr.Owil
- vek minimálne 15 rokov -Mám 22 let.
- čistý trestný register - Nemám žádný ban , a jestli mám jeden tak si nepamatuji.
- hrať minimálne 3 mesiace na tomto portáli-Už je to pomalu 11 měsíců co jsem začal hrát pravidelně na FunModu.
- nebyť adminom na akomkoľvek inom konkurenčnom portáli- Nejsem nikde Adminem na serveru.
- poznať pravidlá a príkazy serveru-Bohužel neznám moc příkazy ale ban,kick,mute umím.
- mať funkčný mikrofón a mať komunikačný program DISCORD-Mikrofon nemám ale mám DISCORD.
- byť aktívny na serveri/discorde/fóre-Není problém být aktivní na Discordu/Serveru.
- vedieť anglický jazyk (nie je to podmienka-Ano umím

Nemám moc zkušeností , Nedělal jsem nikdy admina,Je mi22, Moje záliby jsou : Sport:Fotbal,Cvičení.,5675872,Chtěl bych dělat na Serveru FunMod Admina protože : Mi příde že by ocenily dalšího Admina v A-team, protože je lepší když není nikdo na serveru ať je tam aspoň někdo... :)
By rejnn
+Aktivita
+Spĺňaš všetky podmienky
Hlavný dôvod prečo hovorím ÁNO je ten , že teraz budeme potrebovať viac nových adminov z dôvodu spustenia nového Jailbreak serveru 8-) .
By PsYchO
Nesplnujes nějaké ty podmínky ale aktivitu máš dokážeš poradit a potřebujeme více adminu teď byl spuštěný awp server a bude ještě jail break

Takže za mě ANO
By 157
ANO

+ aktivita
+ Splňuješ víceméně všechny podmínky
+ Poradit dokážeš

Potřebujeme více adminu

A doufám že si koupíš mikrofon :D :D

+/- Aktivní - Velké - je tvoje chova[…]

žádost o práva

To samé jako mrkev Takže za mě tak&eacut[…]

Návrh na malé úpravy